Mūsu mērķis ir atbalstīt perspektīvu biznesa ideju autorus un dinamiskus start-up uzņēmējus ceļā uz savu ieceru realizēšanu! Mēs palīdzēsim saskatīt, vai un kā Jūsu biznesa iecere var būt ilgtspējīga, kādas tehniskās un mārketinga kompetences nepieciešamas attīstībai, un galu galā – kur saņemt finansējumu sava sapņa īstenošanai?

Mūsu misija:
Politiķi lielās ar startup-u daudzumu, bet cik no šīm idejām reāli “izšauj”? Bez zināšanām par biznesu kā tādu daudz “skābekļa” un enerģijas var patērēt, bīdot savu vīziju tirgū. Ar DEA palīdzību šis “šāviens” var notikt ar lielāku varbūtību! Kas nepieciešams, lai produkts/risinājums būtu veiksmīgs? Mēs neesam brīnumdari (tomēr paši gana traki!), mēs arī tikai mācāmies, tāpēc piedāvājam “likt galvas kopā”.

Mūsu komanda:
Esam entuziastu grupa, kuru galvenās kompetences ir biznesa un projektu vadība, B2B pārdošana, pilna cikla IT projektu vadība, sistēmanalīze un programmēšana, personāla atlase, kā arī klientu servisa know-how. Tas viss apvienojumā ar gadiem veidotu kontaktu loku ir mūsu galvenā pievienotā vērtība.

Ārštata konsultantu lomā esam piesaistījuši mārketinga un finanšu profesionāļus, juridisko un GDPR jautājumu pārzinātājus, starptautiskā biznesa attīstības konsultantus, kā arī nepieciešamības gadījumā spējam nodrošināt administratīvo atbalstu savos projektos.